Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Opole

XXVIII OPOLSKI KONKURS SYGNALISTÓW MYŚLIWSKICH O STATUETKĘ OPOLSKICH KAROLINKI OPOLE 2024

Link: http://muzyka.mysliwska.pl/wydarzenia/2024/xxviii-opolski-konkurs-sygnalistow-mysliwskich-o-statuetke-opolskiej-karolinki-ew

Zarząd Okręgowy PZŁ w Opolu

ma zaszczyt zaprosić na

XXVIII Opolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
o Statuetkę Opolskiej Karolinki

Konkurs odbędzie się 11.05.2024 r. w siedzibie Zarządu Okręgowego PZŁ Opole mieszczącej się w Opolu przy ulicy Strzeleckiej 80.

Przesłuchania konkursowe przeprowadzone zostaną kategorii solistów w klasach D, C, B, A, w kategorii zespołów w  klasach D, C, B, A, G oraz klasach muzyki myśliwskiej. Konkurs zostanie przeprowadzony w oparciu o Regulamin ogólnopolskich i regionalnych konkursów sygnalistów myśliwskich Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ (regulamin dostępny na stronie www.muzyka.mysliwska.pl/KSM).

W ramach konkursu przyznane zostaną nagrody specjalne:

  • nagroda główna – Statuetka Opolskiej Karolinki – dla najlepszego zespołu w klasyfikacji ogólnej
  • dwa rogi myśliwskie – nagrody zostaną przyznana drogą losowania spośród wszystkich uczestników, którzy wystąpią w kategorii solowej.
  • vouchery na uczestnictwo w polowaniach zbiorowych w opolskich kołach łowieckich  – nagrody zostaną rozlosowane wśród myśliwych, którzy wezmą udział w konkursie.

W dniu 12.05.2024 w Świdnicy odbędzie się XXII Konkurs Sygnalistów Myśliwskich Sudeckiej Krainy Łowieckiej „O Kryształowy Róg” na który zapraszamy również sygnalistów konkursu opolskiego. Organizatorzy przewidzieli nagrodę specjalną w postaci rogu myśliwskiego, która zostanie przyznana poprzez losowanie wśród uczestników konkursów w Opolu i Świdnicy. Nagroda zostanie wręczona w Świdnicy w trakcie koncertu laureatów.

Zgłoszenia udziału w Festiwalu odbywają się wyłącznie w formie elektronicznej poprzez formularze na stronie konkursu w zakładce „Formularz zgłoszeniowy” do 5 maja 2024 roku.

Organizator zapewnia ciepły posiłek dla uczestników konkursu.

Zestawy sygnałów obowiązujących w konkursie zostaną wylosowane i zamieszczone na stronie konkursu 30 kwietnia 2024 roku.

Kontakt w sprawach organizacyjnych:

Mariusz Jamrozik
Tel. 508 348 361
e-mail – majam@artcan.pl

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱