Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Komisje problemowe

Lp.Imię i NazwiskoKoło Łowieckie
 Przewodniczący:
1. BERNACKA-ADAMCZYK  Dominika 9 „Brzezina” OPOLE
 Członkowie:
2. ADAMCZYK Bartosz 9 „Brzezina”   OPOLE
3. DŁUGOSZ    Jacek 8 „Żubr”          OPOLE
4. KOWALSKI  Jan 2 „Łoś”            OPOLE
5. KUZIOR      Roman 5 „Odra”         OPOLE
6. NAROWSKI Andrzej 2 „Łoś”            OPOLE
7. SADOWSKI Marek 10 „Szarak”    OPOLE
8.
 STOTKO      Krzysztof 1 „Hubertus” OPOLE
9.
 ZAKRĘTA    Alina „Bażant”        SIEMIANOWICE
Lp.Imię i NazwiskoKoło łowieckie
 Przewodniczący
1. HUTKA Dariusz 8 „Żubr” OPOLE
 Członkowie:
2. FORNALCZYK    Michał  9 „Brzezina” OPOLE 
3. GALWAS            Wojciech „Ponowa”     K – KOŹLE
4. GOTTSCHLICH  Sebastian Niestowarzyszony z KŁ
5. GRAJCKI             Marcin „Bór”             KATOWICE
6. HUTKA               Katarzyna 8 „Żubr”        OPOLE
7. JABŁOŃSKI        Piotr 3 „Bażant”    PRUDNIK
8. KOBYLAŃSKI     Rafał 5 „Bażant”    KORFANTÓW
9. KOPEĆ               Maciej 13 „Bażant”  OPOLE
10
 MACIOŁEK       Dawid 7 „Złoty Róg” OPOLE
11.
 MISTARZ          Dawid 8 „Żubr”          OPOLE
12.
 SKRZYPEK        Wiesław 11 „Cietrzew” OPOLE
13.
 SOKÓŁ              Jerzy 11 „Cietrzew” OPOLE
14.
 STRĄG             Przemysław „Bażant”          OTMUCHÓW
15.
 STYRA              Dariusz 8 „Żubr”          OPOLE
16.
 SZEWCZUK      Miłosz 5 „Świt”          WOŁCZYN
17.
 SZÓSTKA        Daniel „Jeleni Dwór” PRZYDROŻE MAŁE
Lp.Imię i NazwiskoKoło łowieckie
 Członkowie:
1. PIASTOWSKI  Mieczysław„Ponowa”       K – KOŹLE
2. DZWONNIK    Zdzisław 4 „Szarak”     TUŁOWICE 
3. HUTKA            Dariusz 8 „Żubr”         OPOLE
4. SADOWSKI     Zdzisław 10 „Szarak”  OPOLE
Lp.Imię i NazwiskoKoło łowieckie
  Przewodniczący
1. PRZYDATEK Grzegorz 5 „Odra” OPOLE
  Członkowie
2. GOŹDZIEWICZ Piotr 2 „Azoty” K – KOŹLE
3. KOWALSKI       Jan 2 „Łoś”     OPOLE
4. KULIG              Stefan 3 „Lis”      OPOLE
5.
 OLSZEWSKI   Tomasz 5 „Odra”  OPOLE
6.
 SKRZIPCZYK    Andrzej 5 „Odra”  OPOLE
Lp.Imię i NazwiskoKoło łowieckie
 Przewodniczący 
1.ANTOSZ IwonaNiestowarzyszony z KŁ
 Członkowie: 
2.GRELA AdrianNr 4 „Knieja” OPOLE
3.JAMROZIK MariuszNr 2 „Daniel” ZAWADZKIE
4.JANICKI AdamNr 1 „Hubertus” OPOLE
5.KORZENIOWSKI MarcinNr 4 „Szarak” TUŁOWICE
6.KORZENIOWSKI ZbigniewNr 1 „Hubertus” OPOLE
7.KOWALCZYK MariuszNr 8 „Żubr” OPOLE
8.KOWALEWSKI DariuszNr 10 „Szarak” OPOLE
9.PAJĄK KrzysztofNr 10 „Szarak” OPOLE
10.PIETRUŃKO GrzegorzNr 5 „Leśnik” BRZEG
11.POKRACKA MałgorzataNr 2 „Rogacz” NIEMODLIN
12.ZASADA AlicjaNiezrzeszony z KŁ
Lp.Imię i NazwiskoKoło Łowieckie
 Przewodniczący
1.BOCIANOWSKI Marek3 „Lis” OPOLE
 Członkowie:
2.BRUDZIŃSKI Stanisław13 „Bażant” OPOLE
3.CIOCH Jan4 „Dzik” NAMYSŁÓW
4.DZWONNIK Zdzisław4 „Szarak” TUŁOWICE
5.DZWONNIK Maciej4 „Szarak” TUŁOWICE
6.DUDIK Wojciech – Specjalista krajowy do Wyceny i Oceny Trofeów łowieckich4 „Knieja” OPOLE
7.JAWORSKI Ryszard1 „Szarak” NYSA
8.JURECKI Łukasz1 „Borsuk” PRUDNIK
9.JURECKI Stanisław1 „Borsuk” PRUDNIK
10.KOLANOŚ Bartłomiej4 „Odyniec” LUBRZA
11.KOWALSKI Jan – Ekspert krajowy do Wyceny i Oceny Trofeów Łowieckich2 „Łoś” OPOLE
12.KUKULSKI Krzysztof – Specjalista krajowy do Wyceny i Oceny Trofeów łowieckich4 „Odyniec” LUBRZA
13.KUŹMIŃSKI Jarosław – Wycena trofeów łowieckich2 „Bór” PRUDNIK
14.PISKOŃ Jan1 „Jeleń” STRZELCE OPOLSKIE
15.PLEWKA WojciechNiestowarzyszony z KŁ
16.KOKOT Jarosław2 „Leśnik” KLUCZBORK
17.KUCHCZYŃSKI Adam1 „Bażant” NAMYSŁÓW
18.WIŚNIEWSKI Hubert – Specjalista krajowy do Wyceny i Oceny Trofeów Łowieckich3 „Ryś” KĘDZIERZYN – KOŹLE
19.ZAWAŁKA Grzegorz1 „Jeleń” NIEMODLIN
20.ŻURAKOWSKI Romuald3 „Bażant” PRUDNIK
Lp.Imię i NazwiskoKoło łowieckie
 Przewodniczący:
1.WIŚNIEWSKI Hubert3 „Ryś” KĘDZIERZYN – KOŹLE
 Członkowie:
2.BOCIANOWSKI Marek3 „Lis” OPOLE
3.DŁUGOSZ Jacek8 „Żubr” OPOLE
4.DUDIK Wojciech4 „Knieja” OPOLE
5.DZWONNIK Zdzisław4 „Szarak” TUŁOWICE
6.DZWONNIK Maciej4 „Szarak” TUŁOWICE
7.HUTKA Dariusz8 „Żubr” OPOLE
8.HUTKA Katarzyna8 „Żubr” OPOLE
9.JAŹWIŃSKI HenrykNiestowarzyszony z KŁ
10.KORZENIOWSKI Marcin4 „Szarak” TUŁOWICE
11.KOWALSKI Jan2 „Łoś” OPOLE
12.KUZIOR Bartosz5 „Odra” OPOLE
13.KUŹMIŃSKI Jarosław2 „Bór” PRUDNIK
14.PIĘDZIOCH Jerzy4 „Szarak” TUŁOWICE
15.PISKOŃ Jan / Senior1 „Jeleń” STRZELCE OPOLSKIE
16.PISKOŃ Jan / Junior1 „Jeleń” STRZELCE OPOLSKIE
17.PLEWKA WojciechNiestowarzyszony z KŁ
18.PYPŁACZ Paweł4 „Słonka” BYCZYNA
19.SADŁOŃ Maciej4 „Szarak” TUŁOWICE
20.SIERŻYŃSKI Jacek13 „Bażant” OPOLE
21.WIŚNIEWSKI Krzysztof3 „Ryś” KĘDZIERZYN – KOŹLE
Lp.Imię i NazwiskoKoło łowieckie
 Przewodniczący 
1.DUDIK WojciechKŁ nr 4 „Knieja” OPOLE
 Członkowie: 
2.BOCIANOWSKI MarekKŁ nr 3 „Lis” OPOLE
3.KIMLA GrzegorzKŁ nr 9 „Brzezina” OPOLE
4.KOPEĆ MaciejKŁ nr 13 „Bażant” OPOLE
5.KOWALSKI JanKŁ nr 2 „Łoś” OPOLE
6.KUKULSKI KrzysztofKŁ nr 4 „Odyniec” LUBRZA
7.PYPŁACZ PawełKŁ nr 4 „Słonka” BYCZYNA
8.PYRKOSZ RobertNiezrzeszony z KŁ
9.WIŚNIEWSKI HubertKŁ nr 3 „Ryś” K – KOŹLE