Komisje problemowe

 

Komisja Strzelecka

Lp.Imię i NazwiskoKoło Łowieckie
 Przewodniczący:
1.KUKULSKI Krzysztof4 „Odyniec” LUBRZA
 Członkowie:
2.ADAMCZYK Bartosz9 „Brzezina” OPOLE
3.ADAMCZYK Jerzy9 „Brzezina” OPOLE
4.CIEPLIK WaldemarNiestowarzyszony z KŁ
5.DŁUGOSZ Jacek8 „Żubr” OPOLE
6.GRZESIAK Marek5 „Odra” OPOLE
7.KOWALSKI Jan2 „Łoś” OPOLE

Komisja Kynologiczna

Lp.Imię i NazwiskoKoło łowieckie
 Przewodniczący
1.CHOLEWA Wiesław„Bażant” OTMUCHÓW
 Członkowie:
2.GALWAS Wojciech„Ponowa” KĘDZIERZYN – KOŹLE
3.GOTTSCHLICH SebastianNiestowarzyszony z KŁ
4.JABŁOŃSKI Piotr3 „Bażant” PRUDNIK
5.KOPEĆ Maciej13 „Bażant” OPOLE
6.STRĄG Przemysław„Bażant” OTMUCHÓW
7.STYRA Dariusz8 „Żubr” OPOLE
8.SZEWCZUK Miłosz5 „Świt” WOŁCZYN
9.SZÓSTKA Daniel„Jeleni Dwór” PRZYDROŻE MAŁE


Komisja ds. opiniowania wniosków KŁ o dzierżawę obwodów łowieckich

Lp.Imię i NazwiskoKoło łowieckie
 Członkowie:
1.BOCIANOWSKI Marek3 „Lis” OPOLE
2.DUDIK Wojciech4 „Knieja” OPOLE
3.DZWONNIK Zdzisław4 „Szarak” TUŁOWICE
4.HUTKA Dariusz8 „Żubr” OPOLE
5.KUŹMIŃSKI Jarosław2 „Bór” PRUDNIK
6.PLEWKA WojciechNiestowarzyszony z KŁ
7.WIŚNIEWSKI Hubert3 „Ryś” KĘDZIERZYN – KOŹLE

Zespół ds. kontroli Kół Łowieckich

Lp.Imię i NazwiskoKoło łowieckie
 Przewodniczący
1.OLSZEWSKI Tomasz5 „Odra” OPOLE
 Członkowie
2.KOWALSKI Jan2 „Łoś” OPOLE
3.KULIG Stefan3 „Lis” OPOLE
4.PRZYDATEK Grzegorz3 „Lis” OPOLE

Komisja Edukacji Przyrodniczo-Łowieckiej

Lp.Imię i NazwiskoKoło łowieckie
 Przewodniczący
1.HUTKA Katarzyna8 „Żubr” OPOLE
 Członkowie:
2.GRELA Adrian4 „Knieja” OPOLE
3.JANICKI Adam1 „Hubertus” OPOLE
4.JAWORSKI Ryszard 
5.KUROWSKI Piotr1 „Szarak” NYSA
6.PAJĄK Krzysztof10 „Szarak” OPOLE

Komisja Etyki, Tradycji i Zwyczajów Łowieckich

Lp.Imię i NazwiskoKoło łowieckie
 Przewodniczący
1.HNYLUCH Arkadiusz8 „Żubr” OPOLE
 Członkowie:
2.DZWONNIK Maciej4 „Szarak” TUŁOWICE
3.FIGAS Bogdan17 „Orzeł” OZIMEK
4.GRELA Adrian4 „Knieja” OPOLE
5.KOWALEWSKI Dariusz10 „Szarak” OPOLE
6.KOWALSKI Jan2 „Łoś” OPOLE
7.KORZENIOWSKI Marcin4 „Szarak” TUŁOWICE
8.KORZENIOWSKI Zbigniew1 „Hubertus” OPOLE
9.MAZUR Arkadiusz13 „Bażant” OPOLE

Komisja Oceny i Wyceny Trofeów Łowieckich

Lp.Imię i NazwiskoKoło Łowieckie
 Przewodniczący
1.BOCIANOWSKI Marek3 „Lis” OPOLE
 Członkowie:
2.BRUDZIŃSKI Stanisław13 „Bażant” OPOLE
3.CIOCH Jan4 „Dzik” NAMYSŁÓW
4.DZWONNIK Zdzisław4 „Szarak” TUŁOWICE
5.DZWONNIK Maciej4 „Szarak” TUŁOWICE
6.DUDIK Wojciech – Specjalista krajowy do Wyceny i Oceny Trofeów łowieckich4 „Knieja” OPOLE
7.JAWORSKI Ryszard1 „Szarak” NYSA
8.JURECKI Łukasz1 „Borsuk” PRUDNIK
9.JURECKI Stanisław1 „Borsuk” PRUDNIK
10.KOLANOŚ Bartłomiej4 „Odyniec” LUBRZA
11.KOWALSKI Jan – Ekspert krajowy do Wyceny i Oceny Trofeów Łowieckich2 „Łoś” OPOLE
12.KUKULSKI Krzysztof – Specjalista krajowy do Wyceny i Oceny Trofeów łowieckich4 „Odyniec” LUBRZA
13.KUŹMIŃSKI Jarosław – Wycena trofeów łowieckich2 „Bór” PRUDNIK
14.PISKOŃ Jan1 „Jeleń” STRZELCE OPOLSKIE
15.PLEWKA WojciechNiestowarzyszony z KŁ
16.RUDAK Andrzej – Wycena trofeów łowieckich15 „Daniel” ZAGWIŹDZIE
17.SIERŻYŃSKI Jacek13 „Bażant” OPOLE
18.WILK Sylwester3 „Lis” OPOLE
19.WIŚNIEWSKI Hubert – Specjalista krajowy do Wyceny i Oceny Trofeów Łowieckich3 „Ryś” KĘDZIERZYN – KOŹLE
20.ZAWAŁKA Grzegorz1 „Jeleń” NIEMODLIN
21.ŻURAKOWSKI Romuald3 „Bażant” PRUDNIK

Komisja Szkoleniowa

Lp.Imię i NazwiskoKoło łowieckie
 Przewodniczący:
1.WIŚNIEWSKI Hubert3 „Ryś” KĘDZIERZYN – KOŹLE
 Członkowie:
2.BOCIANOWSKI Marek3 „Lis” OPOLE
3.DŁUGOSZ Jacek8 „Żubr” OPOLE
4.DUDIK Wojciech4 „Knieja” OPOLE
5.DZWONNIK Zdzisław4 „Szarak” TUŁOWICE
6.DZWONNIK Maciej4 „Szarak” TUŁOWICE
7.HUTKA Dariusz8 „Żubr” OPOLE
8.HUTKA Katarzyna8 „Żubr” OPOLE
9.JAŹWIŃSKI HenrykNiestowarzyszony z KŁ
10.KORZENIOWSKI Marcin4 „Szarak” TUŁOWICE
11.KOWALSKI Jan2 „Łoś” OPOLE
12.KUZIOR Bartosz5 „Odra” OPOLE
13.KUŹMIŃSKI Jarosław2 „Bór” PRUDNIK
14.PIĘDZIOCH Jerzy4 „Szarak” TUŁOWICE
15.PISKOŃ Jan / Senior1 „Jeleń” STRZELCE OPOLSKIE
16.PISKOŃ Jan / Junior1 „Jeleń” STRZELCE OPOLSKIE
17.PLEWKA WojciechNiestowarzyszony z KŁ
18.PYPŁACZ Paweł4 „Słonka” BYCZYNA
19.SADŁOŃ Maciej4 „Szarak” TUŁOWICE
20.SIERŻYŃSKI Jacek13 „Bażant” OPOLE
21.WIŚNIEWSKI Krzysztof3 „Ryś” KĘDZIERZYN – KOŹLE